Kullanım Şartları

Yazılar

Keyifsiz Blog web sitesi yazarın günlük yaşamı ve analizleri üzerine paylaşımların, yazıların bulunduğu bir blog sitesidir. Yazılar mizah veya farkındalık amaçlı olup hakaret söz konusu olmadığı gibi tüm canlılara saygı ilkesince hareket edilmektedir. Bir tutam argo, bir tutam küfür kullanılabilir ancak her koşulda konu ya mizahtır yada farkındalıktır. Keyifsiz Blog kimseye hakaret etmez, hiçbir canlıya zarar vermez.

Sitedeki Linkler

Keyifsiz Blog'da bulunan linkler tarafımızca yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır. Bu konuda doğabilecek herhangi bir zarar karşısında sorumluluk kabul etmemekteyiz. 

İçerik Kullanımı

Keyifsiz Blog tarafından yayınlanan yazıların ve Keyifsiz Blog tarafından hazırlanan grafiklerin kısaca bu web sitesinde gördüğünüz tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yayınlanan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı mümkündür.

İçerik Kullanım Şartları

  • 1- Yazı içeriklerinde hiçbir şekilde değişiklik yapılamaz.
  • 2- Yazı içerikleri basılı bir materyal için kullanılacaksa Keyifsiz Blog kaynak gösterilmelidir.
  • 3- Yazı içerikleri internet ortamında kullanılacaksa yazı altında yazı linki yer almalıdır.

Yukarıda belirlenen koşulların yerine getirilmemesi halinde kişi Keyifsiz Blog'un uyarmaksızın hukuki süreç başlatabileceğini kabul etmekle birlikte 50.000₺ tazminat ödemeyi kabul ettiğini beyan etmiş olur.

Okuyucu Kullanım Şartları

  • 1- Keyifsiz Blog'u ziyaret eden tüm kullanıcılar argo, küfür vb. konular ile karşılaşacağı hususunu kabul eder.
  • 2- İçeriğin hakaretvari bir yaklaşımı olsa dahi konunun mizah ve farkındalıktan fazlası olmadığını kabul ederek spekülatif yaklaşımlara girmez.
  • 3- Keyifsiz Blog içerisinde yer alan herhangi bir içerik nedeniyle dava ve hakaret edemeyeceğini web sitesini ziyaret eder etmez kabul etmiş sayılır.

Yukarıda belirlenen koşulların yerine getirilmemesi halinde kişi Keyifsiz Blog'un uyarmaksızın hukuki süreç başlatabileceğini kabul etmekle birlikte 500.000₺ tazminat ödemeyi kabul ettiğini beyan etmiş olur.


Yazılım ve Tema

Bu site Google altyapısı olan Blogger sistemini kullanmaktadır.